HAKKIMIZDA

Kahve Vadisi olarak Sakarya'daki ilk şubemizi açarak başladık.Kurulduğumuz günden itibaren hızlı bir büyüme göstererek, bugün Türkiye'nin pek çok ilinde hizmet vermekteyiz. Bu satış noktalarımızı mağaza, kioks olmak üzere 2 kategoriden oluşturmaktayız.


Birbirinden lezzetli ürünlerle içeriği zengin menümüz ile başta Türk kahvesinin yaygınlaşmasına ve zengin içeriğe sahip kahve çeşidiyle dünyanın her yerinde sevilerek içilmesine öncülük etmeyi amaçlamaktayız. Kahvenin Türk kültüründe ki yerini, ikram ve konukseverlik geleneğinden ilham alarak, bu hizmet anlayışı ile de farklılaşmaya ve müşterilerimize yepyeni lezzet deneyimleri yaşatmaya özen göstermekteyiz.Kahve Vadisi, mağazalarımızda satılan servis edilen tüm kahve, çikolata, dondurma ve unlu mamul çeşitlerini "üreticiden tüketiciye" anlayışı ile taze bir şekilde müşterimizin beğenisine sunmaya çalışmaktayız.


Kuruluşumuzun ilk günden bu yana hep samimi, güler yüzlü ve ikram sever bir marka olmaya özen gösterdik.Bugün baktığımızda her misafirimiz ürünlerimizin içinden kendi zevki ve beğenisine göre birçok farklı ürünü seviyor, tercih ediyor. Ürünlerimizin kaliteli ve lezzetli olmasına hep dikkat ediyoruz.Kahveden çikolataya, unlu mamulden dondurmaya bir çok ürün çeşidimiz ile uygun fiyat politikasıyla herkesin ulaşabileceği bir marka haline geldik.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        SAYGILARIMIZLA...